12.nedelja med letom

Oznanila v PDF - obliki

• Priprava staršev na krst otrok – torek, 25. 6. ob 20h

• Adoracija – sreda in petek ob 18h.

• Praznik srca Jezusovega – petek 28. 6. – počastimo Jezusovo srce in se udeležimo češčenja in praznične svete maše. Pred Najsvetejšim bo ob 18h molitev rožnega venca na fatimski način, Litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša.

• Duhovni teden – mladi prvega letnika, ki naj se jim pridružijo tudi mladi iz končanega devetega razreda bodo odšli na duhovni teden na Vojsko od 1. 7 -6.7..

• Nedeljske maše v počitniškem času (od nedelje 30. 6.) – pri Svetem Marku ob 9,30h, v Semedeli ob 8h. Večerne svete maše zaradi prenosa po radiu Ognjišče ob 19h zvečer skozi vse poletje.

• Romanje na Poljsko 9-13. 10 – Obiskali bomo Kromeriž, unescov zaklad na Češkem, obiščemo Auschwitz, Krakov – svetišče Božjega Usmiljenja in grob svete Faustine Kowalske, Czestochovo, rudnik soli Wieeliczko, novozgrajeno svetišče svetega Janeza Pavla in muzeja, nato obiščemo Wadovice, kjer si bomo ogledali rojstno hišo Janeza Pavla II, ter farno cerkev, kjer je bil krščen in še mnogo kaj drugega. Cena romanja je okoli 400 eurov, odvisno od tega koliko nas bo. Možnost je plačila na obroke. Z nami bo vodič Dr Tadej Jakopič. Prijavite se čim prej!