Binkošti, virgilija

Oznanila v PDF - obliki

• Priprava staršev na krst otrok – 18. 6. ob 20h

• Adoracija – sreda in petek ob 18h.

• Tečaj za zakon – se nadaljuje še v petek 14. 6., soboto 15. 6. in v nedeljo, 16. 6. ob 20h.

• Verouk – Veroučne ure smo zaključili v preteklem tednu. Tako, da v tem tednu verouka ni.Otroci pa bodo dobili spričevala na praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi v četrtek 20. 6. po večerni sveti maši in procesiji.

• Romanje bolnikov in invalidov na Brezje - Romanja bolnikov in invalidov na Brezje bo v soboto, 15.6.2019. Somaševanje vodi mariborski nadškof metropolit Alojz Cvikl. Prijave: Prijavite se v zakristiji stolnice in Svetega Marka. Iz drugih župnij se lahko prijavite po telefonu na Ognjišče št. 05 / 6117 231. V Kopru bo odhod avtobusa predvidoma ob 7. uri na avtobusni postaji Koper (bivša Soča oz. trgovina Ovviese).

• Župnijsko romanje v Bohinj – sobota, 15. 6.. Prijave pri župniku.

• Romanje na Poljsko 9-13. 10 – Obiskali bomo Kromeriž, unescov zaklad na Češkem, obiščemo Auschwitz, Krakov – svetišče Božjega Usmiljenja in grob svete Faustine Kowalske, Czestochovo, rudnik soli Wieeliczko, novozgrajeno svetišče svetega Janeza Pavla in muzeja, nato obiščemo Wadovice, kjer si bomo ogledali rojstno hišo Janeza Pavla II, ter farno cerkev, kjer je bil krščen in še mnogo kaj drugega. Cena romanja je okoli 400 eurov, odvisno od tega koliko nas bo. Možnost je plačila na obroke. Z nami bo vodič Dr Tadej Jakopič. Prijavite se čim prej!