Nedelja turizma

Oznanila v PDF - obliki

• Prošnji dnevi – molitev za blagoslov našega dela na vrtovih, vinogradih, oljčnikih…vsak dan od ponedeljka do vključno srede pri večerni sveti maši ob 19h.

• Srečanje staršev in prvoobhajancev, ter vaje za prvo sveto obhajilo in razdelitev oblek ter sveta spoved za starše in ponovna spoved prvoobhajancev – sreda, 29. 5. ob 17h

• Adoracija – četrtek in petek ob 18h

• Pevske vaje za otroški zbor – četrtek, 30. 5. ob 17,30h

• Šmarnice za otroke so v tem tednu – vsak dan pri verouku.

• Gospodov Vnebohod, 30. 5. - Sveti maši sta v Semedeli ob 8h in pri Svetem Marku ob 19h.

• Srečanje škofa z birmanci – začetek devetdnevnice pred binkošti in birmo – petek 31. 5. ob 17,45h

• Srečanje škofa s starši birmancev in prvoobhajancev , birmanci in prvoobhajanci– pri sveti maši v petek 31. 5. ob 19h.

• Čiščenje cerkve pred prvim svetim obhajilom – sobota, 1. 6 ob 8h – starši birmancev

• Češčenje Jezusovega in Marijinega srca v petek 31. 5. ob 18h - pred Najsvetejšim bo ob 18h molitev rožnega venca na fatimski način, Litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša. Vabljeni!

• Župnijsko romanje v Bohinj – sobota, 15. 6.. Prijave pri župniku.