Velika noč

Oznanila v PDF - obliki

• Velikonoćni ponedeljek – 22. 4. – svete maše so ob 8h v Semedeli in ob 9,30 pri svetem Marku.

• Adoracija - sreda in petek ob 18h

• Večer Božjega usmiljenja in dan celodnevnega češčenja - sobota 27. 4. in nedelja , 28. 4. - Po večerni sveti maši v soboto, 27. 4 je najprej večer Božjega usmiljenja, svetopisemski maraton pred Najsvetejšim, potem prostovoljci, ki se bodo vpisali v seznam. Ob 9h bo češčenje otrok in staršev in potem sklep, saj bomo zaradi farnega dne imeli samo eno sveto mašo ob 10h. Enkrat na leto si vzemite čas za Gospoda!

• Verouk ta teden - od torka, 23. 4. reden

• Srečanje mladih – petek 26. 4. ob 20h

• Praznovanje svetega Marka in farnega dne - Srečelov - Za praznovanje Svetega Marka, ki bo v četrtek, 25. 4. smo naročili nov lesen kip svetega Marka, ki ga bo pri večerni sveti maši blagoslovil g. škof Jurij Bizjak in potem bo tudi procesija s kipom svetega Marka. V nedeljo 28. 4. nedelja Božjega usmiljenja, imamo nočno češčenje Najsvetejšega in dan celodnevnega češčenja ter tudi farni dan. Pri farnem dnevu bo tudi srečelov. Vabimo vas, da prispevate dobitke vredne nad 1 € za srečelov, ki jih prinesite do četrtka 25. aprila v župnišče. Veseli bomo vsakega dobitka. Lahko tudi koga nagovorite, da daruje za srečelov.

• Sveta maša pri križu na vrhu svetega Marka je v soboto, 27. 4. ob 10h.