3. adventna nedelja

•  Oznanila v PDF - obliki dobite TUKAJ

• Srečanje moških – ponedeljek, 17. 12. ob 19.45h, po večerni sveti maši.

• Adoracija: sreda in petek ob 18h.

• Otroški pevski zbor – v četrtek, 13. 12. ob 16.30h.

• Srečanje mladih – spoved za mlade – petek, 21. 12. ob 20h.

• Adventna spoved – sobota. 22. decembra ob 17h dalje.

• Božična devetdnevnica – začela v nedeljo, 16. 12. To je lepa molitvena priprava na božič. Prav je, da se je udeležite v čim večjem številu. Tisti , ki se je ne morete udeležiti boste lahko vzeli zgibanko božične devetdnevnice domov in jo opravili doma.

• Generalno čiščenje cerkve pred prazniki – Vabimo vse ljudi dobre volje, ki so pripravljeni pomagati generalno očistiti cerkev v soboto, 22. 12. Ob 9. Uri. Tudi z odnosom do svetišča pokažemo našo ljubezen do vsega Božjega.

• Moj dar duhovnikoma – V vhodni veži so na razpolago pisemske ovojnice z naslovom Moj dar duhovnikoma. Duhovnika se že vnaprej zahvaljujeva za vsak vaš dar, saj živiva tudi od tega vašega daru.

• Zbiranje hrane v adventu do Božiča – Karitas zbira za ljudi v stiski: Hrano, pripomočke za osebno higieno, čistila… Darove oddajte v zaboj v avli cerkve. Hvala vsem, ki darujete.