Žegnanjska nedelja

Oznanila v PDF - obliki dobite TUKAJ

• Verouka ta teden ni. Naj pa bo v tem tednu čas za družino in družinsko molitev.

• Adoracija: sreda in petek ob 18h

• Mladi – v petek 2. 11 ob 20h.

• Priložnost za sveto spoved – sreda, 31. 10. ob 18h

• Praznik VSEH SVETIH – svete maše ob 8h v Semedeli ob 9.30h na Markovcu in ob 15h na pokopališču.

• Darovi za svete maše za pokojne – ob prazniku VSEH SVETIH in VERNIH DUŠ DAN, boste v cerkvi v nabiralniku lahko darovali za svete maše za verne duše, namesto množice cvetja in sveč na grobove.

• Prvi petek – 2. 11. – obisk ostarelih in bolnih dopoldne in prilika za sveto spoved ob 18h.

• Spomin vseh vernih rajnih – 2. 11. – svete maše so ob 8h v Semedeli, ob 10h na pokopališču in ob 19h pri svetem Marku.

• Zahvalna nedelja – 4. 11. – Škof Jurij je izdal dekret in odločil, da bo nabirka zahvalne nedelje, 4 novembra 2018, v celoti namenjena za kritje stroškov obnove pastoralnega doma Morska zvezda v Strunjanu. Dela potekajo po načrtu in hiša, ki bo v dvoposteljnih sobah lahko sprejemala do 50 gostov, bo prihodnje poletje na široko odprla svoja vrata. Hiša bo namenjena najprej prav vam, dragi dušni pastirji, vašim sodelavcem in njihovim družinam, različnim župnijskim skupinam in dejavnostim, zaposlenim v škofijskih ustanovah in njihovim družinam, za oddih in osvežitev telesa in duše. Računamo na vas in vam nabirko toplo priporočamo.