Oznanila 3.6. - 9. nedelja med letom

Adoracija - sreda in petek ob 18h

• Župnijsko romanje- v soboto 9. 6. odhajamo na romanje na Sladko Goro blizu Slomškovih Ponikev in Olimje. Avtobus odpelje ob 6,30h izpred cerkve svetega Marka.

• Priprava staršev na krst otroka – v torek, 5. 6. ob 20h pri svetem Marku

• Tečaj za zakon – dva zaporedna vikenda in to od 8-10. junija in od 15. do 17. junija vsak dan ob 20h pri svetem Marku.

• Vrtnice –Vsak delavnik bomo pri sveti maši brali v mesecu juniju vrtnice z naslovom Bližajmo se Jezusovem srcu. Natrgane so bile z rožnega grma različnih pričevalcev, ki jih srečujemo pri molitvi brevirja v petih knjigah bogoslužnega branja. Skratka vabljeni v večjem številu k delavniškim svetim mašam!

• Nedeljske maše – Nedeljska sveta maša pri Svetem Marku bo od 10. 6. samo ena in to ob 9,30h. Nedeljska sveta maša bo tudi v Semedeli ob običajni uri ob 8h. Večerne svete maše bodo letos tudi zaradi prenosa po radiu Ognjišče ostale ob 19h zvečer skozi vse poletje.