Oznanila 11.2. - 6. navadna nedelja

• Urnik večerne svete maše: po posvetovanju z Župnijskim pastoralnim svetom bodo večerne maše ob 19.00 tudi po koncu prenosa svetih maš po radiu Ognjišče.
  • Romanje Skrinje Svetega pisma: od 1. postne nedelje dalje bodo po družinah romale tri Skrinje Svetega pisma. Naj pride v čim več družin. Namen je povečati ljubezen do Božje Besede in navdušiti tudi druge.
  • Postne pobude: v veži boste od pepelnice dalje (14. 2.) zakonci, družine in posamezniki lahko vzeli postne pobude, ki so narejene tako, da vsak dan prebereš kratek svetopisemski odlomek in se zaustaviš ob enem ali dveh vprašanjih ter o njih razmisliš in se pogovoriš. Postna naloga naj bi spodbudila pogovor v družinah, med zakonci ... Tudi otroci in mladi bodo od pepelnice dalje za vsak dan lahko vzeli in opravili eno postno konkretno dejanje.
  • Karitativni krožek: Otroci, mladi in vsi ostali, ki želite izdelovati voščilnice za starejše v domu upokojencev, vabljeni na Karitativni krožek ŽIV ŽAV, vsako soboto, od 10. do 12. ure v veroučni učilnici.
  • Nov katehumenat: v soboto, 24. 2. ob 19.00 bo v župnišču v Kopru – Stolnica začetek novega katehumenata. Vsi tisti odrasli, ki bi želeli prejeti zakramente uvajanja (krst, obhajilo, birmo) se prijavite domačemu župniku.

• Srečanje staršev ob pripravi na krst: torek 13. 2. ob 19.00.
  • Adoracija: sreda in petek ob 18.00.
  • Pepelnica – strogi post: sveta maša s pepelenjem je ob 19.00 pri Svetem Marku.
  • Tečaj za zakon: sreda, 14. 2. ob 20.00.
  • Otroški pevski zbor: vaje v četrtek, 15. 2. ob 16.00 prva triada; ob 17.00 višji razredi. Otroci lepo vabljeni!
  • Srečanje mladih: petek 17. 2. ob 20.00.