Oznanila 17.12. - 3. adventna nedelja (Gaudete)

• Karitativni krožek: Otroci, mladi in vsi ostali, ki želite izdelovati božične voščilnice za starejše v domu upokojencev, vabljeni na Karitativni krožek ŽIV ŽAV, vsako soboto, od 10. do 12. ure v veroučni učilnici.

• Božična devetdnevnica – začela v soboto, 16. 12 ob 18. uri. To je lepa molitvena priprava na božič. Prav je, da se je udeležite v čim večjem številu. Tisti , ki se je ne morete udeležiti boste lahko vzeli zgibanko božične devetdnevnice domov in jo opravili doma.
  • Moj dar duhovnikoma – V vhodni veži so na razpolago pisemske ovojnice z naslovom Moj dar duhovnikoma. Duhovnika se že vnaprej zahvaljujeva za vsak vaš dar, saj živiva tudi od tega vašega daru.
  • Srečanje moških – ponedeljek , 18. 12. ob 18.40, po večerni sveti maši.
  • Adoracija: sreda in petek ob 17.00.
  • Predstavitev misijona na Madagaskarju – laična misijonarka Lucija Čuk - v sredo 20. 12. po večerni sveti maši.
  • Otroški pevski zbor v četrtek ob 16.00 prva triada; ob 17.00 višji razredi. Otroci lepo vabljeni!
  • Generalno čiščenje cerkve pred prazniki - Vabimo vse ljudi dobre volje, ki so pripravljeni pomagati generalno očistiti cerkev v soboto, 23. 12. ob 9. uri. Tudi z odnosom do svetišča pokažemo našo ljubezen do vsega Božjega.
  • Adventna spoved – sobota. 23. decembra od 16.00 dalje.
  • Luč miru iz Betlehema – Geslo letošnjega leta je - Pustiva se vneti. Plamen luči miru iz Betlehema se bo delilo v nedeljo, 24. 12. dopoldne po svetih mašah.

• Večerne svete maše – od torka, 26. 12. dalje bodo večerne svete maše ob 19.00 – zato ker bodo malo več kot en mesec, maše iz naše cerkve neposredno prenašali po radiu Ognjišče. Vabljeni v večjem številu k svetim mašam, da bodo poslušalci radia Ognjišče lažje z nami molili in peli.