Oznanila 11.6. - nedelja Svete Trojice

• Zapovedan praznik svetega Rešnjega Telesa in Krvi v četrtek nas vabi, da se Kristusu zahvalimo za njegovo navzočnost med nami in tudi sami kaj naredimo za globlje razumevanje evharistije – največjega daru, ki nam je zaupan!
  • Močni in pogumni: Možje, fantje in očetje, ponovno lepo vabljeni na srečanje, ki je namenjena krepitvi vašega poslanstva. Torek, 20.6. od 20h – 22h. pri sv. Marku v Kopru. 20.00 - sveta maša, 20.30 -  tema: Odkrivanje skrivnosti moške duše – 3. del, sledi pogovor in prigrizek.
  • Romanje Koprske škofije na Sveto Goro ob 300. obletnici kronanja Marijine milostne podobe bo v nedeljo 25.6. popoldan. Prijave za avtobus samo še danes v zakristiji.
  • Praznik svetega Rešnjega Telesa in Krvi – četrtek, 15.6.: Sveta maša pri sv. Marku ob 19h, po njej procesija s štirimi oltarji. Lepo vabljeni! V Semedeli ni svete maše.
  • Adoracija: sreda in petek od 18. do 19. ure.
  • POVEZANI Z ETOPIJO: Dragi prijatelji misijonov in vsi dobri ljudje! Ob naši akciji: " Za Etiopijo" smo namenili svoj dar za otroke v Etiopiji in ga izročili g. Jožetu Andolšku, ki je z "dušo in srcem" povezan z najbolj revnimi. G. Jože se je želel osebno zahvaliti vsem. Zapisal je: Iz hvaležnosti,  za vašo molitveno in materialno podporo, bi rad prišel k Vam, da bi imel z Vami molitev pred Najsvetejšim, kjer povem tudi pričevanje, nato pa  bi skupini še ob kratkem filmu, predstavil moje misijonsko delo! Z g. Jožetom se bomo srečali v sredo, 21.6. Ob 18.00 adoracija, ob 19.00 sv. maša in nato pogovor z misijonarjem. Lepo povabljeni k Sv. Marku!

nedelja

11.6.

Sveta Trojica

8.00 (Sem)  + Emil Zadnik in +++ Lozar