Oznanila 4.6. - binkošti

• Romanje Koprske škofije na Sveto Goro ob 300. obletnici kronanja Marijine milostne podobe bo v nedeljo 25.6. popoldan. Prijave za avtobus do 15.6. v zakristiji. Več na spletni strani: svetagora.si.
  • Priprava na krst otroka  začne v torek 6.6. ob 20. uri pri sv. Marku. Pred skupno pripravo se pogovorite z domačim župnikom.
  • Kateheza meseca: POJDITE SAMI ZASE NA SAMOTEN KRAJ IN SE NEKOLIKO ODPOČIJTE. Razmišljali bomo kako resnično kvalitetno preživeti počitnice. Hudič je ljubitelj naglice, hitenja, mrzličnosti … Da si zares spočijemo, moramo stopiti v Njegov počitek. Vabljeni v Monaldovo dvorano pri Sv. Ani v ponedeljek, 5. junija ob 19. uri.
  • Zahvalne maše za veroučence in njihove družine bodo: ponedeljek: 1. 2. in 8. r.; torek 3., 4. in 7. r., četrtek 5. 6. in 9. r., sveta maša ob zaključku katehetskega leta z delitvijo spričeval bo prihodnjo nedeljo ob 11. uri.
  • Župnijska Karitas: ponedeljek po maši.
  • V sredo ob 19. uri besedno bogoslužje.
  • Adoracija: sreda in petek od 18. do 19. ure.
  • Mladi imajo svoje srečanje v petek ob 20. uri.
  • Pohod na Vremščico – sobota 10.6. Odhod z avti ob 7.00 s parkirišča pri cerkvi. Peš iz smeri Senožeč, sveta maša pri cerkvici sv. Urbana, skupna malica iz popotne torbe! Pot primerna tudi za družine. Lepo vabljeni! Za prijavo kliknite TUKAJ.