Oznanila 14.5. - 5. velikonočna nedelja

• Močni in pogumni: Možje, fantje in očetje, ponovno lepo vabljeni na srečanje, ki je namenjena krepitvi vašega poslanstva. Dobimo se v ponedeljek, 22.5. od 19h – 22h. pri sv. Marku v Kopru. 19.00 - sveta maša, 19.40 -  tema: Odkrivanje skrivnosti moške duše – 2. del, sledi pogovor in prigrizek.
  • Romanje kipa Fatimske Marije po družinah ob 100 letnici Marijinih prikazovanj: družine, ki želijo sprejeti kip in ob njem moliti, naj se čimprej vpišejo na 7 dnevni seznam na oglasni deski (13.-19.5.)!
  • Šmarnice o Sveti Gori - ČUDEŽ NA SKALNICI so vsak delavnik v maju po sveti maši ob 19. uri. V Semedeli vsak dan ob 17. uri, četrtek ob 8.00. Lepo vabljeni!
  • Adoracija: sreda in petek od 18. do 19. ure.
  • Spoved: petek od 18. do 19. ure.
  • Kateheti imajo srečanje v četrtek ob 19.45.
  • Mladi imajo svoje srečanje v petek ob 20. uri.
  • Zakonska skupina 2: sobota ob 19. uri.
  • Župnijsko romanje k Mariji Pomagaj na Brezje bo v soboto, 27. maja. Odhod ob 6.30 s parkirišča pri cerkvi. Vključen obisk Marijine cerkvice na Blejskem otoku in domačije Avsenik. Prijave z vplačilom pri gospe Vidi.