Oznanila 23.4. - 2. velikonočna - bela - nedelja Božjega usmiljenja

• V torek ob 20.00 bo v stolnici koncert zbora Consortium musicum in solistov, ki bodo pod vodstvom Gregorja Klančiča izvedli delo skladatelja Andreja Missona: Slovenski requiem.
  • Priprava na krst otroka začne v torek, 3. maja ob 20. uri pri sv. Marku. Starši se prej oglasite pri domačem župniku.
  • Prvoobhajancem in staršem voščimo, da skupaj z Jezusom hodijo skozi življenje in črpajo moč pri njem, ki je  kruh življenja!
  • Starši prvega razreda: sreda ob 17. uri
  • Adoracija: sreda in petek od 18. do 19. ure.
  • Spoved: petek od 18. do 19. ure

Župnijski praznik sv. Marka bomo praznovali v torek 25.4. zvečer ob 19h - slovesna maša in po njej procesija. Med nami bo g. Sandi Skapin, župnik v Sežani, nekoč kaplan v Kopru. Lepo vabljeni!!!
V četrtek, 27.4. dopoldan - ob 10. uri bo sveta maša na hribu sv. Marka, kjer je nekoč stala cerkvica, posvečena njemu.
V nedeljo, 30.4. bo ena sama praznična maša ob 10. uri. Bodimo kot eno občestvo združeni pri evharistiji! Po maši druženje ob dobrotah. Gospodinje vabimo, da prinesejo kakšno dobroto, gospodarje pa za dobro kapljico! Lepo vabljeni!