Oznanila 12.2. - 6. navadna nedelja

• Večer v Rotundi – Koper stolnica: sreda, 15.2.
  • Iščeš odgovore na vprašanja o življenju in veri? Srečanja odraslih, ki želijo skupaj odkrivati svet vere ter se pripraviti na prejem zakramentov, imenujemo jih katehumenat, se pričnejo 4.3. ob 19h. Kandidati se morajo prej pogovoriti z domačim župnikom. Dobrodošel, dobrodošla na pogovor!
  • Svetopisemski večer: Jaz pa vam pravim  - novost Jezusovega oznanila. Torek ob 18.45. Gost večera Izet Veladžič, upokojeni pastor binkoštne cerkve.
  • Starši otrok prvega razreda: sreda ob 17. uri.
  • Starši prvoobhajancev: četrtek, 16.2. ob 19. uri.
  • Adoracija: sreda in petek od 17h do 18h.
  • Spoved: petek od 17h do 18h.
  • Zakonska skupina 2: sobota ob 19. uri.
  • Birma - pečat svetega Duha: Srečanje za birmance, njihove starše in botre - gostja: dr. Polona Vesel Mušič; četrtek 23.3. ob 19. uri.

Sredstva za pomoč Etiopiji smo zbirali v decembru: skupaj 627€

Hvala za vsak vaš dar, večji ali majhen, dan iz ljubezni za najbolj potrebne. P. Jože Andolšek ga bo posredoval Salezijanskemu centru  v Adis Abebi, Etiopija. Ostale so kuverte, ostaja pa tudi povabilo za pomoč potrebnim v misijonih. Samo skromen namig:  naša praznovanja so lahko skromnejša v denarju, lahko pa duhovno bogatejša. Z vsakim še tako majhnim darom lahko rešujemo življenja in izpolnjujemo Jezusovo naročilo: »Kar ste storili kateremu izmed teh mojih najmanjših bratov, ste meni storili.«