Oznanila 22.1. - 3. navadna nedelja

• Teden molitve za edinost kristjanov z geslom Sprava – Kristusova ljubezen nas priganja (2 Kor 5,14) letos poteka ob spominu na 500 let od reformacije. V molitev vključujemo tudi bolečino in skupno priznanje krivde za globoke delitve, ki so sledile reformaciji. Takšno »očiščenje spomina« bo omogočilo, da napravimo nove korake na poti sprave. V sredo ob 18.00 bo v koprski stolnici sveta maša in ekumensko srečanje. Prisotni bodo predstavniki srbske in makedonske pravoslavne Cerkve, binkoštniki in katoličani.
  • Iščeš odgovore na vprašanja o življenju in veri? Srečanja odraslih, ki želijo skupaj odkrivati svet vere ter se pripraviti na prejem zakramentov, imenujemo jih katehumenat, se pričnejo 4.3. ob 19h. Kandidati se morajo prej pogovoriti z domačim župnikom. Dobrodošel, dobrodošla na pogovor!
  • Adoracija: sreda in petek od 17h do 18h.
  • Spoved: petek od 17h do 18h.
  • Starši prvoobhajancev: torek 24.1. ob 19. uri.
  • Starši birmancev: četrtek, 26.1. ob 19. uri.
  • Študentska skupina: petek ob 19.30.
  • Naši rajni: Savrin Livia Romana, r. 1926, C. na Markovec 21. Spomnimo se je v molitvi!