Oznanila 15.1. – 2. navadna nedelja

• Teden molitve za edinost kristjanov z geslom Sprava – Kristusova ljubezen nas priganja (2 Kor 5,14) letos poteka ob spominu na 500 let od reformacije. V molitev vključujemo tudi bolečino in skupno priznanje krivde za globoke delitve, ki so sledile reformaciji. Takšno »očiščenje spomina« bo omogočilo, da napravimo nove korake na poti sprave.
  • Iščeš odgovore na vprašanja o življenju in veri? Srečanja odraslih, ki želijo skupaj odkrivati svet vere ter se pripraviti na prejem zakramentov, imenujemo jih katehumenat, se pričnejo 4.3. ob 19h. Kandidati se morajo prej pogovoriti z domačim župnikom. Dobrodošel, dobrodošla na pogovor!
  • Večer za zakonce pri Sv. Ani v Kopru: LJUBEZEN IN SVOBODA. Svoboda v odnosu pomeni, da lahko čutim, kar čutim; da čutenja, potrebe in mnenja lahko izrazim in da zmorem v enaki meri biti odprt tudi za svet moža/žene. Na srečanju ni potrebno govoriti pred drugimi. Vabljeni v ponedeljek, 16. 1. ob 19. uri v Monaldovo dvorano.
  • Priprava staršev na krst otroka začne 7.2. ob 19.00 pri sv. Marku. Pred začetkom priprave se dogovorite za pogovor z domačim župnikom.
  • Otroški pevski zbor: torek ob 18h. Otroci lepo vabljeni!
  • Svetopisemski večer: Kako Bog kliče danes? Torek ob 18.45. Lepo vabljeni!
  • Adoracija: sreda in petek od 17h do 18h.
  • Spoved: petek od 17h do 18h.
  • Starši prvoobhajancev: četrtek 19.1. ob 19h.
  • Študenti: Lepo vabljeni na prvo srečanje študentske skupine, ki bo v petek,  20.1. ob 19.30!
  • Mladi: petek ob 19.30.
  • Zakonska skupina 2: sobota 21.1. ob 18.30.
  • Starši birmancev: četrtek, 26.1. ob 19. uri.
  • Naši rajni: Marica Zorko, Obalni dom, r. 1932. Spomnimo se je v molitvi!