Oznanila 2.10. - 27. navadna - rožnovenska - nedelja

• Oktober je mesec rožnega venca. S to preprosto molitvijo se učimo preživeti nekaj trenutkov dneva ob premišljevanju skrivnosti Jezusovega in našega življenja. Poskusimo zmoliti včasih vsaj eno desetko! Deluje zdravilno!
  • Priprava staršev na krst otroka začne v torek, 4.10. ob 20. uri pri sv. Marku. Pred pripravo se pogovorite z domačim župnikom. Pripravo priporočamo že v nosečnosti, ki je najboljše varstvo za otročička!
  • V sredo ob 20. uri bo v Kopru v Rotundi bl. Elija pogovorni večer.

• Beseda življenja: ponedeljek ob 17.30. Vabljeni!
  • Župnijska Karitas: ponedeljek po maši.
  • Kateheti imajo srečanje v četrtek po sv. maši.
  • Adoracija: sreda in petek ob 18. uri.
  • Spoved: petek ob 18. uri.
  • Mladi: srečanje v petek ob 20. uri.
  • Svetopisemski večeri začnejo v sredo, 12.10. Na večerih spoznavamo Sveto pismo in se učimo poslušati Boga, ki govori danes.
  • Zakonski skupini bosta začeli s srečanji v oktobru. Lepo vabimo pare, da razmislite o vključitvi. Hkrati vabimo vse starše, da zavestno investirajo v družino in odnose. Vzemimo si čas tudi za družinsko molitev!
  • Naši rajni: Bazilij Gržentič, C na Markovec 32, r. 1927. Spomnimo se ga v molitvi!