Oratorij 2016 - Povej naprej!

Dragi starši in otroci,
tudi v letošnjem letu mladi pripravljamo Oratorij, ki bo v naši župniji potekal od srede, 13.7. do nedelje, 17.7.2016.

Glavni junak Oratorija bo Frančišek Ksaverij, glavni zavetnik misionarjev. Preko igrice, katehez in molitev, delavnic, iger in glasbe bomo spoznali njegovo življenje in delo.
Oratorij bo namenjen otrokom naše župnije od 1. do vključno 4. razreda. Sprejeli bomo okvirno 40 otrok. Za udeležbo na Oratoriju je potrebno izpolniti in podpisati prijavnico ter jo oddati skupaj s prostovoljnim prispevkom**. Prijave zbiramo do zapolnitve mest.
Prijavnica je na voljo TUKAJ ter v veži župnišča.

____________________________________________________
** Zaradi spremenjene zakonodaje letos ne moremo postaviti fiksne cene Oratorija. Prosimo, da darujete po svojih zmožnostih. Z denarjem, ki ga bomo dobili, bomo otrokom krili pripomočke, malico, pijačo, toplo kosilo ter majico Oratorija, delo vseh pomočnikov Oratorija pa je prostovoljno.

Utrinki z Oratorija 2016